İşin Sırrı: Yüksek Trafik = Online Gelir

İşin Sırrı: Yüksek Trafik = Online Gelir

Modern Kölelikten Kurtulmaya – Adım Adım

Evinizden home ofis çalışıp patron / yönetici dırdırı çekmeden, 9-6 mesaisine katlanmadan özgürce evden istediğiniz gibi çalışıp para kazanma fikri kulağınıza hoş geliyorsa yazının devamını daha dikkatli okuyun.

Günümüzde çalışan ve iş hayatında olan hemen herkes bir bilgisayar ve akıllı cep telefonu kullanıyor. Monoton bir şekilde günlük işlerini yerine getiriyor ve fırsat bulduğunda da (bulursa) internette ve sosyal ağlarda gezinmeye çalışıyor. Bu şekilde koca bir günün sonuna başkası için çalışarak stres dolu olarak geliyorsunuz. Eğer kendi işinizi yapacak bir fikir ve girişimci ruhunuz yoksa tabi ki başkasının yanında çalışmanız gerekecek. Günümüz şartlarında bu bir zorunluluk artık. Çünkü para kazanmamız lazım ve bunun için birşeyler yapılması gerekiyor.

Eskiden alınteri para kazandırırdı şimdi ise akıl teriniz ile para kazanmak zorundasınız. Kullanılan tüm sistemler yapay zekayla yönetilen otomasyona dönüştükçe sizin gibi birçok insan teker teker işsiz kalacak. Bunu hiç düşündünüz mü? Bu olay malesef bir süre sonra gerçekleşecek. Peki çözüm ne?

Alın teri değil akıl teri

Çözüm akıl teri. Yani sahip olduğunuz bilgi, birikim, teknolojiyi aktif kullanabilme ve üretebilme kabiliyetine sahip insanlar bunun bir yolunu bulup işin içinden sıyrılacaklar. Yapay zeka, otomasyon, işlerin bilgisayar ile yürütülmesi, e-ticaret gelişmeleri v.s. bunların hepsi kendi işiniz için sizi bu kanallara yönlendirecek ve kendinizi bu alanlarda ne kadar yetiştirirseniz o kadar başarılı ve karlı olacaksınız.

Zamanımız akıl teri zamanı olduğu için en güzel gelir yöntemi internet gelirlerini önemsememiz ve etkili pasif gelir kanalları oluşturmamız gerekiyor. Siz bu adımı atmaya karar verdikten sonra göreceksiniz ki binlerce iş sahibi ve üretici sizi satış ve pazarlama ortağı olarak görecek.

Şimdi gelelim bu kendi kendine çalışan sistemi nasıl kuracağımıza..

Hangi aracı kullanırsak kullanalım bize ilk olarak bir web site ( tercihen wordpress blog ) lazım. Pasif gelir oluşturma sürecinde harcayacağımız eforun neredeyse %70’ini bu siteye harcayacağız. Çünkü bu site aracılığı ile oluşturacağımız trafik kazanacağımız gelirle doğru orantılı olacaktır. E-ticaret sitesi, affiliate ortaklıklar, reklam gelirleri, tanıtım yazıları v.s. her ne yaparsak yapalım elimizdeki trafik kaynağı ile bizi besleyecek. Bu nedenle ilk adım işleyen bir blog sistemidir (blog sistemi ile ilgili diğer yazımız için buraya tıklayın). Biz danışmanlığını yaptığımız e-ticaret firmalarının ve markaların sistemlerine ilk olarak bu adımı yerleştiriyor ve bunun işleyişi için bir ekip oluşturuyoruz. İkinci adım olarak da genel bir seo seferberliği başlatıyoruz. Bundan sonrası tamamen alt stratejilerden oluşuyor ve zaman – maliyet analizlerinde sonuç tamamen gözle görülür şekilde yükselen değer üstü oluyor.

Tekrar kısaca özetleyecek olursak şimdi bir trafik planı yapın ve kaliteli içerik geliştirmeye başlayın. Blog sistemi konusunda ekstra yardım ve danışmanlık isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi için blog bölümümüzü sürekli takip edebilir ve bizlere yazabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir