Websitenizi 1 numaralı satış kanalı yapacak olan araç: JivoChat

Websitenizi 1 numaralı satış kanalı yapacak olan araç: JivoChat

Sitemizde en çok üstünde durduğumuz konulardan birisi ürün ve hizmetlerimizi hızlı bir biçimde potansiyel müşterilere ulaştırıp satış odaklı sonuçlar almaktır. Günümüz iletişim ve ticaret dünyasında potansiyel müşterilerimizle en hızlı şekilde bizi buluşturan araçların başında web sitemiz geliyor. Fakat bir web sitesi ne kadar etkin olabilir? Web siteniz üzerinden müşterilerinizle nasıl iletişim kuruyorsunuz? Sitenizi ziyaret eden müşterilerinizi anında yakalayıp onlarla ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi alışverişinde bulunabiliyor musunuz? Günümüzde potansiyel müşterileri rakipler arasından çekip almak çok zorlu bir süreç ve birçok site yöneticisi bu anlık müşterileri kaçırıyor ve rakiplerine kaptırabiliyor. Siz şu an siteniz hakkında ne düşünüyorsunuz? Siteniz potansiyel müşterilerinizle hızlı iletişim kurmaya uygun mu? Yoksa klasik yöntemlerle mi idare etmeye çalışıyorsunuz? Şimdi size tanıtımını da yapacağımız ürün (daha doğrusu araç) sitenize gelen müşterilerinizi anlık yakalamanıza onlarla iletişime geçmenize sağlayacak mükemmel bir araç.

 Websitenizi 1 numaralı satış kanalı yapacak olan araç: JivoChat

Sitenizdeki ziyaretçileri mutlu müşterilere dönüştürmenize olanak sağlayacak JivoChat ile müşterilerinizin ihtiyaç duydukları bilgi ve yardımı onlara ileterek bu etkileşimi satışa döndürmenize olanak sağlar. JivoChat, ziyaretçilerinizin kullandığı diğer popüler uygulamalardan da (web site, telefon, e-posta, facebook, telegram, wiber v.s. gibi) size ulaşabilmelerini sağlar. Böylece birçok uygulamaya göz atmak yerine, tüm mesajları tek bir kanal üstünden alıp uygulamamızda cevaplayabilirsiniz. Kısacası online ticaret ve hizmet sunulan ortamlarda satış yaparak sürekli kar ve başarı elde etmek istiyorsanız kullanacağınız ilk araç JivoChat olmalıdır. Etkisini kısa sürede göreceğiniz bu aracın işinizde kullanabileceğiniz daha birçok özelliği var. Hadi şimdi bunları da kısaca inceleyelim.

 

Satış Temsilcileriniz İçin JivoChat’in Takım özelliği

Satış temsilcilerinizin de sisteme kolayca eklenip müşterilerinizin her birine ayrı ayrı cevap ve destek vermesine imkan sağlayan takım destek özelliği ile artık satış ekibiniz hiçbir satışı kaçırmayacak ve anlık müşterilere destek verebilecektir. Takımınızın bu araçla daha etkin ve 7/24 destek vermesi satışlarınızın maksimum seviyede ve müşterilerinizin de mutlu olması anlamına gelecektir. Müşteri daima hızlı, net ve kendini tatmin edecek cevaplar ister. Müşterilerinize sitenizden size ulaştıklarında net ve hızlı cevap verebilmeniz onların alma niyetlerini de hızlandıracak olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Mobil Uygulama İle Müşterilerinize Her Yerden Ulaşın

JivoChat‘in mobil uygulaması ile müşterilerinizi istediğiniz yerden yönetebilecek onlara destek verebileceksiniz. Böylece hiçbir potansiyel müşteriyi kaçırmamış olacaksınız.

Sesli aramalar ve canlı sohbetle, 
360 derece canlı destek verin!

 

Canlı sohbet ile sitenizdeki müşterilere orada olduğunuzu gösterip onlarla iletişime geçerken satışınızı sonlandırmak için de onları eş zamanlı arayabilmeniz müşterinizin tam tatmin olmasına neden olacak ve satışınız tamamlanacaktır. Ayrıca en önemli özelliklerden bir tanesi müşteri ile sohbete başlarken sistem size müşterinizin hangi sayfa ve üründe gezindiğini ve ne kadar süre kaldığını gösterecektir. Siz de buna göre müşteri ile sohbeti başlatabileceksiniz. JivoChat müşterilerinizin hangi sayfalarda gezindiğini size eş zamanlı olarak sunmaktadır. Bu özellik de ürünleriniz hakkında size çok daha sağlıklı bir geri bildirim vermiş olacaktır.

 

 

Kullanımı kolay özelliklerle takımınızı çok daha fazla üretken hale getireceksiniz. Günümüz insanı aramaktansa yazmayı daha çok tercih ediyorlar. Takımınızı güçlendirecek diğer özelliklerden birkaçı şunlardır:

 • CRM Entegrasyonu
 • Detaylı Ziyaretçi Bilgisi
 • Yazım Öngösterimi
 • Canlı Ziyaretçi Takibi
 • Servis Kalitesi Geribildirimi
 • Yazım Denetimi
 • Sohbet Günlüklerini Postalama
 • Dosya Aktarımı
 • Çevrimdışı Form
 • Hızlı Cevap Önerileri
 • Çevirmen
 • Kara Liste
 • Geri-arama
 • Departmanlar
 • İşaretleyici
 • Coğrafi IP Bölgeleme

Ziyaretçilerinizi sitenizde tutmanın yolu: Akıllı tetikleyiciler

Sitenizde gezinen müşterilerinize gezindikleri sayfa ve ürün hakkında bir soru ile yaklaştığınızda sohbet olumlu olarak başlıyor ve müşteri daha rahatlamış bir vaziyette sorularını iletebiliyor.

İnternet siteniz üzerinden ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmaya yarayacak JivoChat‘i şimdi kullanmaya başlayın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir