İnternetten Para Kazanma Yolları – 1

İnternetten Para Kazanma Yolları – 1

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

İnternetten para kazanma yazı dizimizde sizlerin nasıl oturduğunuz yerden para kazanabileceğinizi anlatacağım. Tabi burada oturduğunuz yerden derken sakın hiçbir emek sarfetmeyeceğinizi anlamayın. Hiçbir kazanç emek vermeden olmuyor bu noktayı mutlaka aklınızın bir köşesine yerleştirin.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıklayın

Öncelikle para kazanmak ve özellikle internetten para kazanmak çok zor bir iş değildir. Temel seviyede bir kullanıcı iseniz mutlaka seviyenize göre para kazanma yolları mevcuttur. Çok basit yollarla ve bir para harcamadan (para harcayarak da çalışabileceğiniz yollar mevcuttur) ciddi kazançlar elde eden internet kullanıcıları – girişimcileri vardır. Para kazanmaya başlarken sahip olmanız gereken şeyler bir bilgisayar, akıllı telefon ve internet bağlantısıdır.

Nasıl Başlayacağız?

Gerekli ekipmanlara sahip olduktan sonra kendinize bir plan çıkartacaksınız. Para kazanmak ve bir iş oluşturmak disiplin ister. Kendinize bir plan ve strateji oluşturmanız aslında işiniz için bir sistem kurmanızı sağlıyor. Sisteminizi kurduktan sonra mutlaka o plana uyarak çalışmaya başlayacak ve sürdürülebilir kazanç modeline geçiş yapmış olacaksınız. Bunun için ilk maddemiz işimizi en iyi şekilde yürütecek sistemi ve disiplini oluşturmaktır. Söylediklerimizi adım adım uygulayan onlarca kişi şu an düzenli bir gelir modeli oluşturmuş ve bunu hep bir üst seviyeye taşımaktadırlar.

  • Sistem Kur Bir Plan Dahilinde Hareket Et

Öncelikle ne yapacağınıza karar verin ister buradaki önerilerden başlayın isterseniz kendi keşfettiğiniz yollar olsun mutlaka bunun çalışmasını bir sisteme dökün ve zamanınızın bir bölümünü bunları uygulamaya ayırın. Bu işlerinizi istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Yeter ki iş disiplininizi bozmayın ve düzenli olarak çalışmalarınızı hazırlayın.

  • Network (Çevre) oluşturun

İster internetten ister dış dünyada fiziki işlerden olsun mutlaka bir çevre oluşturmanız gerekiyor. İşimiz internetten para kazanmak olduğu için öncelikle sosyal ağlarda hesaplarınızın olması gerekiyor. Sosyal medya hesaplarınızdaki takipçi sayısını olabildiğince arttırın, onlar için bir değer üretin ve sizin sürekli takipçileriniz olsun. Sosyal medya hesaplarınız üzerindeki konunuz ise işinizle ilgili yani iş (business) ile ilgili olmalı. Sizin ne yaptığınızı, onlara nasıl değer yarattığınızı ve neler ürettiğinizi bilmeliler ki bu kitleyi işiniz için kullanabilesiniz.

Network oluşturmak internette para kazanmanın en temel kanalıdır. Bu kanal ne kadar geniş ve büyük olursa ve ne kadar etkileşiminizi yüksek ise o kadar size kazandıracaktır. Örneğin instagram üzerinde (tabi eş zamanlı olarak facebook) yüksek bir kitleye hitap eden bir hesabınız olabilir. Youtube üzerinde de ürün ve hizmetleriniz hakkında (ne iş yapacaksanız onun hakkında) bir kanal oluşturup burada bir kitle toplayabilirsiniz.

Öncelikle yapmamız gereken ilk madde sosyal medya kanallarında şahsi hesap oluşturup buradan işinizle ilgili faydalı bilgiler verebilir ve bunu başka kanallarda paylaşabilirsiniz. Böylece kısa sürede takipçi sayınız artış gösterecektir. Sosyal medya dışında da mutlaka önemli forum sitelerine ve sözlük sitelerine üye olun ve buralardan arkadaşlar edinin. İlerleyen yazılarımızda bunların size nasıl para kazandırdıklarını anlatacağız..

Şimdi ikinci yazımıza geçiyoruz. Artık hesaplarımız oluştuğuna göre harekete geçebiliriz.

Hesap oluştururken nasıl yüksek takipçi yapabileceğinize “Yüksek Takipçili Hesaplar Yapmak” adlı makalemizi incelemenizi ve youtube kanalımıza abone olup şu videoları incelemenizi tavsiye ederim.

The Boss – Alper 💰

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir