Hizmet Şartları ve Sözleşme

İşinin Patronu (www.isininpatronu.com) adlı sitemizde yer alan ürün ve hizmetler ilk alındığı andan itibaren faydaya yönelik kullanılabilmektedir. Sitemizi ziyaret eden ve hizmet / ürün alımı yapan alıcılar tüm şartlarımızı peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.

Hizmet şart ve sözleşmemizi mutlaka inceleyin. Kampanyalı ürünlerimizin kullanıcıya tesliminden sonra geri iadesi mümkün değildir. Tüm ürünlerimiz kopyalanabilir / çoğaltılabilir olduğu için geri iade alamıyoruz. Ürünleri satın almadan önce mutlaka danışmanlarımızdan detaylı bilgi alınız.

YASAL UYARI

  • isininpatronu.com web sitesi asla kısa yoldan zengin olmayı vaad etmez. Kullanıcılara gösterilen yöntemlerin uygulanması ile para kazanılacağını beyan eder.
  • E-ticaret seti içerisinde yer alan videolu uygulama ve rehberlerde denenmiş ve kazandıran yollar anlatılır ve kullanıcılardan bunları uygulamaları istenir.
  • E-ticaret seti yasal olarak koruma altındadır ve paylaşılması yasaktır, ücreti karşılığı paketi satın alan ilgili kullanıcının dışında paylaşılması yasaktır.
  • E-ticaret alan kullanıcıların ihtiyacı olması halinde, herkese eşit olmak kaydıyla teknik destek verilebilir.
  • Ödeme altyapımız 256 mbit şifrelenme teknolojisi ile ürün ödemesi doğrudan bankaya yapılabilmektedir.
  • Ödemelerinizi ödeme kanalları sayfamızdan eft ve havale yöntemleriyle güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Ödeme bildirimi sonrası E-ticaret seti bıraktığınız mail adresine size özel olarak gönderimi yapılır.

Dikkat:

27 Kasım 2014 PERŞEMBE tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15 uyarınca “Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere” uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, bu kurs için yapılan ödemenin hiçbir koşulda iadesi yoktur. Kursa katılanlar, bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır:

Resmi gazete web site linki için tıklayınız