Kendi İşinizin Patronu Olun!

Kendi İşinizin Patronu Olun!

Patron Siz Olun! Modern Kölelikten Kurtulun!

Bu e-uygulama paketi hayatınızı değiştirecek!

Sürekli yenilenen teknoloji ve sistemler kullanıcıların sistemleri takip etmesini zorlaştırmaktadır. Biz size bu sistemleri derleyip kullanıma hazır hale getirerek kurulumunu hazırlayıp bir paket halinde veriyoruz.

Binlerce Dolar Harcamayın!

İnternette E-Ticareti ve para kazanmayı öğreneceğiz diye yüzlerce, binlerce dolarlık eğitimler almanıza gerek yok. Tüm sistemi sizler için çok basit uygulanabilir hale getirdik. Size kalan yeni işinize gerekli zamanı ayırarak sisteminizi ve işinizi büyütmek. Şimdi pasif gelir kaynaklarınızı oluşturmaya başlayın! İhtiyacınız olan tüm bilgiler bu pakette.

377

Alacağınız Paketin İçerisinde Neler Var?

 

1- İnternette Ek Gelir, Ek İş Yaratma ve E-Ticaret Yapma Paketi 

İnternetten para kazanmanız için gerekli birçok pratik ve uygulanabilir bilgiye bu paketle sahip olacaksınız.

E-Ticaret portallarına kayıt, instagram butik oluşturma, ürünlerinizin ödemelerini kredi kart ile alabilmek için sanal pos, yurtdışı e-ticaret faaliyetleriniz için yabancı banka hesap numarası oluşturma, yurtdışı sanal pos hizmeti alma, dropshipping ile ürün satma yolları, amazonda satış yapabilme, shopify üyelik ve ürün satma, affiliate satış ortaklıkları ile gelir elde etme, mevzuatlar ve sözleşmeler gibi birçok gelir yöntemini öğrenip uygulayabiliyor olacaksınız. Dünya üzerinde kullanılan ücretli ve ücretsiz servis sağlayıcılarla bağlantı kurabilir hale geleceksiniz.

 

2- Yüksek trafik için blog sitesi 

Birinci pakette oluşturacağınız sistem için gerekli olan yüksek trafik sağlayacak bir blog sitesine şimdi kampanyalı olarak sahip olabilirsiniz. Bu pakette kendinize ait bir alan adı (domain)* ve sunucu (hosting – barındırma)** hizmeti yıllık olarak kiralanmış olacak ve paket içerisinde size verilecektir. E-ticaretin hangi kanalında faaliyet gösterirseniz gösterin size trafik sağlayacak bir kanala ihtiyacınız olacak. Yani internet üzerinde ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için reklam yapmanız ve düzenli trafik almanız gerekecek. Bunun da en düşük maliyetli bölümü ise bir blog sitesine sahip olup içerisine niş bir alanda içerik girmeniz gerekecek. Uzun vadede bu sistem size yüksek bir trafik ve kanallarınız için müşteri olarak dönecek. Bu hizmet size sadece maliyetine verilmiş olacak.

3- E-Ticaret Danışmanlığı (Özel grup soru – cevap) 

E-Ticaret paketi içerisinde size verilecek tüm dökümanlar çok basit ve anlaşılabilir düzeyde hazırlanmıştır. Tüm uygulama ve adımları özenle takip eder uygularsanız başarı kaçınılmaz olacaktır. Buna rağmen bu sürecin hızlanması için özel danışmanlık talep ederseniz bu hizmeti de paket dahilinde indirimli sunuyoruz.

Paketin toplam fiyatı

sadece: 377

fiyatlara KDV dahildir.

Patron zihniyetine mi sahipsin yoksa bir eleman zihniyetine mi? Şimdi hangisi olmak istiyorsun kararını ver? 

 

 

Girişimci E-Ticaret Paket Kullanım Kılavuzu