PASİF GELİR YARATMA SİSTEMİ (PGYS)

Pasif Gelir Yaratma Sistemi (PGYS) Eğitimi

4500 TL. 

Pasif Gelir Finansal Özgürlük Getirir

Aktif ve Pasif Gelir Ne Demektir?

Belirli bir mesai saati harcayarak (9-6) çalışıp para kazandığınız sisteme aktif gelir diyoruz. Aktif gelir sisteminde kazancınız tamamen sizin mesai saatlerine uymanıza ve bunun şartlarına bağlı kalmanıza göre oluşmaktadır. Hasta olduğunuzda, işinize gitmediğinizde aktif geliriniz tehlikeye girer ve durma noktasına gelir. Giderleriniz ise pasif olarak devam eder. Kredi borçlarınız, faturalar siz işi bıraktınız diye durmaz onlar yine düzenli olarak bütçenize yansır ve siz bunları ödemek yükümlülüğündesinizdir.

Pasif gelir ise, oluşturduğunuz sistem veya sistemlerden elde etmeye başladığınız bir gelir türüdür. Siz uyurken bile bunlar size para kazandırmaya devam eder ve pasif gelir kaynaklarınız ne kadar fazla ise o kadar fazla kazanırsınız. Siz para için değil para sizin için çalışır.

Pasif gelir sistemi oluşturmak sanıldığı kadar kolay değildir. Başlangıçta sisteminizi kurup oturtana kadar belki hiç yorulmadığınız kadar yorulursunuz ama sistemi oturttuktan sonra da sürekli kazanırsınız. Bu paketimizde pasif gelir kaynakları, pasif gelir oluşturma yöntemlerini öğrenmiş olacak ve kendi pasif gelir sisteminizi kurmaya başlayacaksınız.

Konu içerik detayları aşağıdaki sekmelerde mevcuttur.

Pasif gelir, oluşturduğunuz sistem veya sistemlerden elde etmeye başladığınız bir gelir türüdür. Siz uyurken bile bunlar size para kazandırmaya devam eder ve pasif gelir kaynaklarınız ne kadar fazla ise o kadar fazla kazanırsınız. Siz para için değil para sizin için çalışır.

Bu pakette pasif gelirin işleyişini ve koşullarını öğrenerek kendi pasif gelir kaynaklarınızı oluşturarak adım adım pasif gelir dünyasına giriş yapacaksınız.

Bu pakette;

  • Pasif gelir nedir?
  • Hangi pasif gelir sistemi size uygundur?
  • En çok kazandıran pasif gelir yöntemleri nelerdir?
  • İnternetten para kazanma yollarının oluşturulması
  • Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) gelir kanalları oluşturma
  • İlk pasif gelir kanalınızı oluşturmaya başlama.
  • Pasif gelir için uygulanması gereken maddeler.

Tüm bu bilgilerden sonra uygulama safhası ile sonuç almaya başlayacağız.

Bu paket içeriğini pasif gelir ve internetten para kazanmak isteyen herkesin öncelikli olarak alması gerektiğini tavsiye ediyoruz.

Bu paketin fiyatı şu an için 4500 TL.  dir. 

Eğitim ve uygulama materyalleri pakete dahildir.

Ön kayıt formunu doldurduktan sonra size detaylı bilgilendirme maili yollayacağız.

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

İşimiz bir satış ağı (network işi) ve benzerlerinden değildir. Buradan alacağınız bilgi ve tekniklerle yaptığınız yatırımın çok daha fazlasını kazanabilir veya daha azını da kazanabilirsiniz. Kazancınız konusunda herhangi bir garanti vermemiz söz konusu değildir.
İşinizin Patronu Olun ..