Sosyal Medya Pazarlama Ajansı Kurmak

Sosyal Medya Pazarlama Ajansı Kurmak

4500 TL. 

Sosyal Medya Pazarlama Ajansınız Olsun

Şimdi Nasıl İş Yapacağınızı Öğrenin!

İşinizden memnun değilseniz, maaşınız yetmiyorsa, ek işe veya yeni bir işe ihtiyacınız varsa ve finansal özgürlük istiyorsanız sosyal medya pazarlama ile hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medya Ajansı kurma eğitimi ile bu tip bir ajansı hızlı ve düşük maliyetle nasıl kuracağınızı öğrenip, müşterilerinizin size bu hizmetleriniz karşılığında aylık ortalama 450₺ – 1500₺ ödeyebileceklerini görebileceksiniz (100 müşterideki aylık kazancınızı hesap edin lütfen). İhtiyacınız olan her şey, anlaması kolay öğretici video ve eğitim dökümanları ile sağlanır. Eğitimden yararlanmak için hiçbir teknik beceri veya pazarlama tecrübesi gerekmemektedir. Eğitim sonunda kendi başınıza bu işi ister ofis açmadan ister bir ajans kurarak yapabilir hale geleceksiniz.

Siz de bu sürekli büyüyen dünyanın içinde yer alıp ticaret yapmak istiyorsanız bu paket tam size göre.

Başarı ve Zenginlik programını alanlar için bu program sadece 750 ₺ olacaktır.**

Konu içerik detayları aşağıdaki sekmelerde mevcuttur. 

Bu paket içerisinde;

Sosyal Medya Ajansı kurma eğitimi ile bu tip bir ajansı hızlı ve düşük maliyetle nasıl kuracağınızı öğrenip, müşterilerinizin size bu hizmetleriniz karşılığında aylık ortalama 450₺ – 1500₺ ödeyebileceklerini görebileceksiniz.

İhtiyacınız olan her şey, anlaması kolay öğretici video ve eğitim dökümanları ile sağlanır. Eğitimden yararlanmak için hiçbir teknik beceri veya pazarlama tecrübesi gerekmemektedir. Eğitim sonunda kendi başınıza bu işi yapabilir hale geleceksiniz.

  

İstediğiniz zaman öğrenin, her yerden uygulayın

Bu pakette;

 • Sosyal Medya nedir? Sosyal Medya kullanımı,
 • Pazarlama ve Dijital Pazarlama nedir?
 • Kendi ajans web sitenizi oluşturma,
 • Basit kurumsal kimlik oluşturma,
 • Sosyal Medya hesaplarını yönetmek,
 • Basit grafik tasarım teknikleri,
 • Reklam ve kampanya planlayıp hazırlama
 • Raporlama ve ölçüm yapabilme
 • İtibar yönetimi
 • Instagram Mavi Tık (verified account) ile hesabınızı doğrulatma (nasıl başvuru yapılır?)
 • Sosyal Medya yönetim araçları
 • Müşteri sözleşmesi hazırlama

Tüm bu konu başlıklarını öğrendikten sonra bir müşteri hesabını veya kendi hesabınızı profesyonelce yönetip yeni hedef müşterilerle etkileşim kuruyor olacaksınız. Bu çalışmalardaki başarınız sizin düzenli çalışmanıza ve kişisel yeteneklerinize göre kazanca dönüşecektir.

Bu paket içeriğini yeni bir işe sahip olup, sosyal medya ve internetten para kazanmak isteyen herkesin öncelikli olarak alması gerektiğini tavsiye ediyoruz.

Bu paketin fiyatı şu an için 4500 TL.  dir. 

Mağaza Linki : https://isininpatronu.com/magaza/

Eğitim ve uygulama pakete dahildir.

Ön kayıt formunu doldurduktan sonra size detaylı bilgilendirme maili yollayacağız.

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

İşimiz bir satış ağı (network işi) ve benzerlerinden değildir. Buradan alacağınız bilgi ve tekniklerle yaptığınız yatırımın çok daha fazlasını kazanabilir veya daha azını da kazanabilirsiniz. Kazancınız konusunda herhangi bir garanti vermemiz söz konusu değildir.
İşinizin Patronu Olun ..