Ücretsiz E-Kitap

6 Ayda 2 Milyon ₺ Nasıl Kazanılır?

Sosyal Medya Optimizasyon (SMO) Paketimizi Test Edin

Bu e-uygulama paketi hayatınızı değiştirecek!

Sosyal Medya kanallarını (özellikle facebook ve instagram) alacağınız hizmetlerle çok daha etkin kullanabilecek ve böylece hızlı bir şekilde yeni müşterilere ulaşacaksınız. Günde 40 milyon aktif kullanıcının içinde olduğu bu mecralar size yeni müşteriler kazandırabilir ve bu kitleyi direk satış odaklı yönetebilirsiniz.

Sosyal Medya Optimizasyon (SMO) Paketi Nedir?

Sosyal Medya reklamlarında hedeflenen kitlenin ürün ve hizmetlerinizle ilgilenip satışa döndürülmesini kapsayan ayarlamaların tamamının adıdır. Nasıl web siteniz için seo çalışması gerekli ise ve bunun için binlerce lira harcıyorsanız sosyal medya hesaplarınız için de bu optimizasyon çalışması yeni müşterilerin kazanımı için gereklidir. Bir markanız ve buna ait web site ve sosyal medya hesaplarınız var ise optimizasyon ile vereceğiniz reklamlar hedef müşterilerinize direk ulaşacaktır. Minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamanız için reklamlarınızı optimize edin ve sürekli sosyal medyada görünür olun!

750 ₺ 

fiyatlara KDV dahildir.

Alacağınız Paketin İçerisinde Neler Var?

*Reklam hesaplarınızın optimizasyonu

*Doğru kampanya planlama

*Doğru kampanya görseli seçimi

*Sosyal Medya ve Web site entegrasyonu (pixeller)

*Sürekli etkileşim ve müşteri datası toplama

*Funnel yönetimi, Retargeting – Remarketing 

*Instagramda butik açmak isteyenler için sanal pos desteği (bireysel, kurumsal)

Tüm bu optimizasyon ve ayarları bir kez uygulayıp test ettikten sonra kendiniz işinizi nasıl daha ileri götürebileceğinizi keşfedeceksiniz.

Şimdi bu paket hizmetimizi almak için kampanyalı fiyatımızı değerlendirin ve kullanmaya başlayın!

Unutmayın Vakit Nakittir..  

 

Nasıl Çalışıyoruz? 

İlk optimizasyon paketimiz 750 ₺ olup ilk kampanyalarınız yapılan optimizasyonla bir ay boyunca devam eder. Eğer daha sonrasında sosyal medya – dijital pazarlama danışmanlığına devam etmek isterseniz aynı aylık ücretle standart paket dahilinde peşin ödemeli hizmet almaya devam edersiniz. Tüm çalışmalarımız sözleşmeli olup her ayın 20’sinde faturanız kesilmektedir. Ödemeler her ayın 20 ve 25’i arasında alınmaktadır.

Hizmetimizi almak için ödeme yaptıktan sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçip ve gerekli gizlilik ve iş sözleşmelerimizi size ulaştıracaklardır. Bu süreçten sonra çalışmaya başlıyor ve bir aylık süre içinde optimizasyonunuz tamamlanarak sistemin belirlediği en düşük bütçelerle kendi hesabınızdan reklama çıkıyorsunuz. Tüm bu aşamalarda uzman danışmanlarımızla sürekli iletişim halinde olup kendi hesaplarınızın optimizasyonunu ayarlayabilir hale geliyorsunuz.

Sosyal Medya Danışmanlığı (Özel facebook grup soru – cevap) 

Sosyal Medya Optimizasyon paketi içerisinde uygulamalar, size verilecek tüm dökümanlar çok basit ve anlaşılabilir düzeyde hazırlanmıştır. Tüm uygulama ve adımları özenle takip eder uygularsanız başarı kaçınılmaz olacaktır. Buna rağmen bu sürecin hızlanması için özel danışmanlık talep ederseniz bu hizmeti de paket dahilinde indirimli sunuyoruz.

Şimdi bu hizmet paketini 1 ay boyunca kullanın.. 

Paketin toplam fiyatı

sadece: 750

fiyatlara KDV dahildir.

Sosyal Medya reklamları doğru kullanıldığında başarı ve kazancınız sürekli artacaktır.

 

 

Sosyal Medya Optimizasyon ve Kullanım Kılavuzunuz için Şimdi Kayıt Olun!

*Optimizasyon hizmet paketi sponsorlu gönderi maliyet ve bütçesini kapsamamaktadır. Bütçe ve maliyetler müşteriye aittir.

*Gizlilik ve hizmet sözleşmeleri ıslak imzalı olarak imzalanıp tarafımıza gönderilecektir. Çalışmalar ödeme yapılıp, sözleşme imzalandıktan sonra başlamaktadır. Tüm sözleşmelerimize sitemizin alt bölümünden ulaşabilirsiniz.

*Sosyal medya optimizasyonu ile yapılacak kazanç ve gelirler müşterinin ürün ve hizmetlerinin türüne göre dönüşüm zamanı farklılık gösterebilir.

*Fiyatlarımıza KDV dahildir.

*Kampanya son bitiş tarihi 30 Haziran 2018 dir. Bu tarihten sonra indirimli fiyat ile işlem yapılmayacaktır.

*Hizmet bedeli için ödenen tutar tek seferlik ve bir aylık süreyi kapsamaktadır. Uzmanlarımız size bu süreçte sürekli yardımcı olup işlemlerinizi takip edecek ve yapılan uygulamalarını görmenizi sağlayacaktır.

*Her müşteri müşteri numarasına göre hizmet başlangıç tarihi alacak ve bu tarihte uzmanımız müşteri ile ilgilenecektir. Aynı anda birden fazla müşteri ile ilgilenmek sizin başarınızı etkilemektedir. Hizmet başlama süresi ortalama 15 gündür.

 

Paketin toplam fiyatı

sadece: 750

fiyatlara KDV dahildir.

İşinin Patronu (www.isininpatronu.com) bir Dağ Yazılım A.Ş. ve Nokta Net Bilişim Akademi Ltd. Şti. ortaklığı girişimidir.